Pořád se Vám zdá, že autonomní kamiony jsou daleko?

Two Transformers race down Rosamond Boulevard followed by a camera car during a film shoot here Feb. 28, 2007. This shoot marks the second and final round of filming for the upcoming "Transformers" movie. (Photo by 1st Lt. Brad Kimberly)

Two Transformers race down Rosamond Boulevard followed by a camera car during a film shoot here Feb. 28, 2007. This shoot marks the second and final round of filming for the upcoming „Transformers“ movie. (Photo by 1st Lt. Brad Kimberly)

UBER, ano ta firma co likviduje klasické taxi dispečinky, koupila firmu OTTO, která se věnuje vývoji technologií pro samo-řiditelné kamiony. UBER u této příležitosti zdůraznil svoji vizi do budoucny, kdy jeho cílem je převážet cokoli, tedy kromě lidí (dnes) i zboží, dopisy, zásilky, vysokozdvižné vozíky, stavební plošiny, cihly. Jak daleko je doba, kdy UBER bude chtít převážet i porouchaná auta. Bouraná auta budou do 10-15 let vzácnost. Tento fakt se dotkne mnoha oborů včetně pojišťoven. Nnebudou nehody = nebude třeba havarijní pojištění v takovém rozsahu jak ho známe dnes. Myslíte si že se tyto změny dotknou i odtahových služeb? Článek o firmě UBER a OTTO naleznete ZDE.

Jsme přesvědčeni, že jednou z mála cest jak fungovat v budoucnu v odvětví autodopravy je mít automatizovanou většinu administrativních činností. ADIGINS pracuje na řešení, které Vám odebere spoustu administrativy a všechnu agendu Vám zpřístupní na jednom místě. Do 1 měsíce Vám představíme řešení, které z SMS a e-mailů umí získat podstatná data a tato data Vám zapíše do knihy zakázek. Na tuto knihu zakázek máme již navázanou fakturaci a statistiky. Navštivte stránky ZDE a registrujte svoji firmu. Nastavte si zaměstnance, přidejte auta a odběratele a začněte evidenci zakázek ADIGINS používat ihned ZDARMA.

Video testovacího kamionu OTTO. 

Statistiky generované s Counterize - Version 3.1.4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *