ČASTÉ OTÁZKY

Pro koho je systém ADIGINS určen?

Naším zákazníkem je majitel, dispečer a řemeslník či řidič odtahové služby. Těmto lidem zjednodušujeme život automatizovanou administrativou.

Druhou skupinou našich zákazníků jsou velcí zadavatelé (správcovské firmy, pojišťovny, asistenční služby, technické služby) zakázek. Těmto zákazníkům můžeme nabídnout plně digitální komunikaci s jejich dodavateli a kompatibilitu s jejich systémy (SAP, ORACLE, ERP systémy).

Naším zákazníkem není koncový klient, který potřebuje zajistit službu. Jsme však schopni se napojit na jakýkoli automatizovaný systém zadávání zakázek.

Kolik mě to bude stát?

Začněte používat službu ZDARMA. Když s ní budete spokojeni, začnete platit 50 Kč za 1 den užívání všech výhod automatizované evidence zakázek ADIGINS. Pokud jste středně velká anebo velká firma, tak vás oslovíme a domluvíme se na individuálních podmínkách. Ceny u největších firem začínají na 500 Kč za den. Více informací naleznete ZDE.

Jak jsou zabezpečena moje data?

ADIGINS využívá zabezpečení dat, které znáte z internetového bankovnictví či z e-mailové schránky. Za většinou bezpečnostních rizik stojí současní nebo minulí zaměstnanci vaší společnosti, a to ať neúmyslně, či s určitým záměrem. Bezpečí vašich dat je naší nejvyšší prioritou.

Můžu o data přijít?

Všechna vaše data jsou každý den zálohována.

Jaké vybavení potřebuji pro práci s ADIGINS?

  1. Internet
  2. Počítač, tablet anebo mobilní telefon (ten svými rozměry obrazovky neposkytuje plné pohodlí, ale je také možné ho použít)

Máte mobilní aplikaci?

Aplikaci vyvíjíme. Aplikace je vyvíjena pro platformu ANDROID s verzí operačního systému 4.0 a vyšší (většina používaných telefonů). Přístroje ANDROID je možné pořídit od 3 000 Kč včetně DPH. Příkladem může být ASUS ZENFONE C.